RSS feed for andersnoren
Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
06
Rocketman

Rocketman

2019
×
★★★½
Edit this entry  
29
1917

1917

2019
×
★★★★
Edit this entry  
28
Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

2020
×
★★★
Edit this entry  
09
Uncut Gems

Uncut Gems

2019
×
★★★★
Edit this entry  
18
Star Wars: The Rise of Skywalker

Star Wars: The Rise of Skywalker

2019
×
★★½
Edit this entry  
16
Along Came a Spider

Along Came a Spider

2001
×
★★
Edit this entry  
13
The Bourne Ultimatum

The Bourne Ultimatum

2007
×
★★★½
Edit this entry  
11
The Bourne Supremacy

The Bourne Supremacy

2004
×
★★★★
Edit this entry  
11
The Bourne Identity

The Bourne Identity

2002
×
★★★★
Edit this entry  
10
Up in the Air

Up in the Air

2009
×
★★★★
Edit this entry  
09
The Big Short

The Big Short

2015
×
★★★★
Edit this entry  
06
The Great Hack

The Great Hack

2019
×
★★★
Edit this entry  
04
Apollo 13

Apollo 13

1995
×
★★★★
Edit this entry  
03
Fed Up

Fed Up

2014
×
★★★
Edit this entry  
24
Deep Impact

Deep Impact

1998
×
★★
Edit this entry  
23
Walk the Line

Walk the Line

2005
×
★★★★
Edit this entry  
23
The Departed

The Departed

2006
×
★★★★½
Edit this entry  
28
Whiplash

Whiplash

2014
×
★★★★★
Edit this entry  
21
Life of Pi

Life of Pi

2012
×
★★★★
Edit this entry  
15
Miami Vice

Miami Vice

2006
×
★★½
Edit this entry  
15
Chernobyl

Chernobyl

2019
×
★★★★★
Edit this entry  
02
They Shall Not Grow Old

They Shall Not Grow Old

2018
×
★★★★
Edit this entry