• Batman Returns

    ★★★★

  • Batman

    ★★★½

  • She's All That

    ★★★½

  • He's All That

  • Over the Hedge

    ★★★½

  • Trolls World Tour

    ★½

  • Trolls

    ★★½

  • Space Jam: A New Legacy

    ★★½

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★

  • Wonder Woman 1984

    ★★★½

  • Shark Tale

    ★★★½

  • Aquaman

    ★★★★

  • Man of Steel

    ★★½

  • Justice League

    ★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★★

  • Do the Right Thing

    ★★★★★

  • The Godfather: Part II

    ★★★★

  • The Green Knight

    ★★★★½