RSS feed for André

André has logged 11 entries for films during November 2015.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
22
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2

The Hunger Games: Mockingjay - Part 2

2015
×
★★
Edit this entry  
21
Black Mass

Black Mass

2015
×
★★
Edit this entry  
16
Orphans of Eldorado

Orphans of Eldorado

2015
×
★½
Edit this entry  
14
Spectre

Spectre

2015
×
★★½
Edit this entry  
03
Incident Light

Incident Light

2015
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
03
Umrika

Umrika

2015
×
★★
Read the review Edit this entry  
02
To My Beloved

To My Beloved

2015
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
02
Kill Me Please

Kill Me Please

2015
×
★★★
Read the review Edit this entry  
02
Thirst

Thirst

2015
×
★★★
Read the review Edit this entry  
01
From Afar

From Afar

2015
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
01
Arabian Nights: Volume 1, The Restless One

Arabian Nights: Volume 1, The Restless One

2015
×
★★★½
Read the review Edit this entry