Sort by
  • Don't Worry Darling

    ★★★

  • Blonde

    ★★★½

  • Athena

  • Nope

    ★★★★

  • Where the Crawdads Sing

    ★★½

  • Horseplay

    ★★★½

  • Ghosted

    ★★★

  • Jennifer Lopez: Halftime

    ★★★

  • Elvis

    ★★★

  • Crimes of the Future

    ★★★★½

  • Joyland

    ★★★★½

  • Decision to Leave

    ★★

  • Holy Spider

    ★★★★

  • Hideous

    ★★★½

  • Plan 75

    ★★

  • Men

    ★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★

  • Fragile

    ★★½

  • Salgueiro Maia - The Implicated

    ★★

  • Cobalt Blue

    ★★

  • Deep Water

    ★★★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★

  • Without Prescription

    ★★★½

  • X

    ★★★★

  • Stay The Night

    ★★★½

  • Too Rough

    ★★★½

  • The Adam Project

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★

  • The Batman

    ★½

  • Alcarràs

    ★★★

  • Coma

    ★★★

  • Dark Glasses

    ★★★

  • Inventing Anna

    ★★★

  • Kimi

    ★★★½

  • The Woman in the House Across the Street from the Girl in the Window

    ★★★

  • Phantom Project

    ★★★

  • Something in the Dirt

    ★★★½

  • Cha Cha Real Smooth

    ★★

  • Babysitter

    ★★★

  • Please Baby Please

    ★★★

  • Resurrection

    ★★★★

  • Good Luck to You, Leo Grande

    ★★★★

  • Warsha

    ★★★½

  • Speak No Evil

    ★★★

  • Fresh

    ★★★★

  • Popran

    ★★★

  • The Tinder Swindler

    ★★½

  • Scream

    ★★★★

  • The Tourist

    ★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★★½

  • Being the Ricardos

    ★½

  • Don't Look Up

    ★★★

  • Nightmare Alley

    ★★★½

  • West Side Story

    ★★★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★

  • The Unforgivable

    ★★★

  • House of Gucci

    ★★½

  • Adrienne

    ★★★½

  • Swan Song

    ★★★★

  • tick, tick...BOOM!

    ★★½

  • Maid

    ★★★★

  • No Time to Die

    ★★½

  • The Tragedy of Macbeth

    ★★★

  • The Good Boss

    ★★★½

  • Arthur Rambo

    ★★★★

  • The Humans

    ★★

  • The Eyes of Tammy Faye

    ★★

  • Lo invisible

    ★★

  • The Last Duel

    ★★★½

  • The Guilty

    ★½

  • Halloween Kills

    ★★★

  • Happening

    ★★★½