Sort by

andrehall99 has logged 13 entries for films during October 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Shaun of the Dead

Shaun of the Dead

2004
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
27
Wish Upon

Wish Upon

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
26
Brightburn

Brightburn

2019
×
★½
Read the review Edit this entry  
26
The Dancing Pumpkin and the Ogre's Plot

The Dancing Pumpkin and the Ogre's Plot

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
24
Bring It On: Worldwide #Cheersmack

Bring It On: Worldwide #Cheersmack

2017
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
23
Bee Movie

Bee Movie

2007
×
★★★
Read the review Edit this entry  
19
Hereditary

Hereditary

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
18
Coco

Coco

2017
×
★★★★
Edit this entry  
18
The Christmas Brigade

The Christmas Brigade

1997
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
13
Killer Piñata

Killer Piñata

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
13
Swiped

Swiped

2018
×
Read the review Edit this entry  
08
The Death of Dick Long

The Death of Dick Long

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
06
Green Book

Green Book

2018
×
★½
Read the review Edit this entry