Sort by
Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
16
blink-182: The Urethra Chronicles

blink-182: The Urethra Chronicles

1999
×
Edit this entry  
15
Jackass Number Two

Jackass Number Two

2006
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
14
Jackass: The Movie

Jackass: The Movie

2002
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
11
The Song Remains the Same

The Song Remains the Same

1976
×
Edit this entry  
10
Jeff Buckley - Live in Chicago

Jeff Buckley - Live in Chicago

2000
×
Edit this entry  
09
Jackass Forever

Jackass Forever

2022
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
08
Jackass Forever

Jackass Forever

2022
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
06
Nirvana : Live at the Paramount

Nirvana : Live at the Paramount

2011
×
★★★★★
Edit this entry  
02
Jackass Forever

Jackass Forever

2022
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
02
Twilight

Twilight

2008
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
02
Jackass 3D

Jackass 3D

2010
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
01
Jackass 2.5

Jackass 2.5

2007
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
30
mid90s

mid90s

2018
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
28
The Royal Tenenbaums

The Royal Tenenbaums

2001
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
27
Titane

Titane

2021
×
★★★★★
Edit this entry  
24
Jackass Number Two

Jackass Number Two

2006
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
24
True Stories

True Stories

1986
×
★★★★★
Edit this entry  
23
Jackass: The Movie

Jackass: The Movie

2002
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
23
Pink Floyd : The Story of Wish You Were Here

Pink Floyd : The Story of Wish You Were Here

2012
×
Edit this entry  
22
The Lost City

The Lost City

2022
×
★★★★
Edit this entry  
21
The Northman

The Northman

2022
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
19
Studio 666

Studio 666

2022
×
Edit this entry  
17
Jackass Forever

Jackass Forever

2022
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
17
Jackass Number Two

Jackass Number Two

2006
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
16
Jackass: The Movie

Jackass: The Movie

2002
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
15
Woodstock

Woodstock

1970
×
★★★★½
Edit this entry  
14
X

X

2022
×
Edit this entry  
12
Call Me by Your Name

Call Me by Your Name

2017
×
★★★★★
Edit this entry  
11
Tony Hawk: Until the Wheels Fall Off

Tony Hawk: Until the Wheels Fall Off

2022
×
Edit this entry  
10
Jackass Forever

Jackass Forever

2022
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
10
Before Sunrise

Before Sunrise

1995
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
09
Sonic the Hedgehog 2

Sonic the Hedgehog 2

2022
×
Edit this entry  
07
Sonic the Hedgehog 2

Sonic the Hedgehog 2

2022
×
Edit this entry  
03
Jackass Forever

Jackass Forever

2022
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
02
Jackass: The Movie

Jackass: The Movie

2002
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
01
Apollo 10½: A Space Age Childhood

Apollo 10½: A Space Age Childhood

2022
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
31
Slacker

Slacker

1990
×
Edit this entry  
31
The Batman

The Batman

2022
×
Read prior review Edit this entry  
29
Faces Places

Faces Places

2017
×
★★★★★
Edit this entry  
28
Jackass Forever

Jackass Forever

2022
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
26
Ambulance

Ambulance

2022
×
Edit this entry  
25
Jackass Forever

Jackass Forever

2022
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
25
Jackass Forever

Jackass Forever

2022
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
22
Jackass Forever

Jackass Forever

2022
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
21
Jackass Forever

Jackass Forever

2022
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
21
Turning Red

Turning Red

2022
×
Edit this entry  
19
Women on the Verge of a Nervous Breakdown

Women on the Verge of a Nervous Breakdown

1988
×
★★★★★
Edit this entry  
19
Jackass: The Movie

Jackass: The Movie

2002
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
14
Dazed and Confused

Dazed and Confused

1993
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
13
Kimi

Kimi

2022
×
★★★★½
Edit this entry