Sort by
  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★★

  • Bullet Train

    ★★★★

  • Black Mirror: The Waldo Moment

    ★★½

  • Touch of Evil

    ★★★

  • Not Okay

    ★★★½

  • Glass

    ★★½

  • Turning Red

    ★★★½

  • The Virgin Suicides

    ★★★½

  • Nope

    ★★★★

  • Capybara Walking

    ★★★½

  • The Gray Man

    ★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★½

  • The Spa

    ★★★½

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★½

  • Money Monster

    ★★★

  • It Happened One Night

    ★★★½

  • The Black Phone

    ★★★

  • Elvis

    ★★★½