Sort by
  • Hide & Seek

    ★★½

  • Five Nights at Freddy's

  • Adventure Time: Fionna & Cake

    ★★★★

  • Invincible: Atom Eve

    ★★★½

  • Oppenheimer

    ★★★

  • Barbie

    ★★★½

  • I'm a Virgo

    ★★★½

  • Black Mirror: Demon 79

    ★★★

  • Black Mirror: Mazey Day

    ★★

  • Black Mirror: Beyond the Sea

    ★★★½

  • Black Mirror: Joan Is Awful

    ★★½

  • Black Mirror: Loch Henry

    ★★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★½

  • Asteroid City

    ★★★★

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★

  • Fantasy A Gets a Mattress

    ★★★★

  • John Mulaney: Baby J

    ★★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★½

  • Beau Is Afraid

    ★★★★

  • BEEF

    ★★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★½

  • boygenius: the film

    ★★★★½

  • Evil Dead Rise

    ★★½

  • Swarm

    ★★★★

  • Bottoms

    ★★★★½

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★

  • Scream VI

    ★★★½

  • Cocaine Bear

    ★★

  • Donks

    ★★★½

  • Rye Lane

    ★★★½

  • Theater Camp

    ★★★½

  • Past Lives

    ★★★★

  • Infinity Pool

    ★★★½

  • This Place Rules

    ★★★½

  • Christmas Special Vol. 1

    ★★★

  • The Pale Blue Eye

    ★★★

  • Babylon

    ★★★★

  • The Elephant Whisperers

    ★★★★

  • M3GAN

    ★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★½

  • The Boy, the Mole, the Fox and the Horse

    ★★★★

  • Suzume

    ★★★½

  • Talk to Me

    ★★★½

  • The Viewing

    ★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★

  • Lot 36

    ★★

  • Prey for the Devil

    ★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★½

  • Pui Pui Molcar: Driving School

    ★★★★½

  • Tell It Like a Woman

  • A Sinister Halloween Scary Opposites Solar Special

    ★★★½

  • Hocus Pocus 2

    ★★½

  • Werewolf by Night

    ★★½

  • Smile

    ★★★

  • Cyberpunk: Edgerunners

    ★★★★½

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★½

  • The Fabelmans

    ★★★½

  • Causeway

    ★★★

  • The Menu

    ★★★½

  • Glass Onion

    ★★★½

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★★½

  • Blonde

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★★

  • The Whale

    ★★★½

  • Empire of Light

    ★★★

  • Pearl

    ★★★½

  • Women Talking

    ★★★½

  • Bones and All

    ★★★½

  • TÁR

    ★★★★

  • kaya