Andrew has logged 15 entries for films during September 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Pickpocket

Pickpocket

1998
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
29
The Hole

The Hole

1998
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
23
The Devil All the Time

The Devil All the Time

2020
×
★½
Read the review Edit this entry  
23
In My Room

In My Room

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
22
Son of Batman

Son of Batman

2014
×
★★½
Read the review Edit this entry  
21
Batman: Hush

Batman: Hush

2019
×
★★
Read the review Edit this entry  
19
The Ides of March

The Ides of March

2011
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
18
Batman

Batman

1989
×
★★
Read the review Edit this entry  
14
Tenet

Tenet

2020
×
★★★★
Read prior review Edit this entry  
12
Batman v Superman: Dawn of Justice

Batman v Superman: Dawn of Justice

2016
×
★★
Read the review Edit this entry  
11
The Dark Knight

The Dark Knight

2008
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
10
Unknown Pleasures

Unknown Pleasures

2002
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
04
I'm Thinking of Ending Things

I'm Thinking of Ending Things

2020
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
03
Maps to the Stars

Maps to the Stars

2014
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
01
Mulan

Mulan

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry