Sort by
  • Confess, Fletch

    ★★★★

  • Prey

    ★★★★

  • Nope

    ★★★★

  • Detective vs. Sleuths

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★

  • Ms. Marvel

    ★★★★

  • Elvis

    ★★½

  • Jurassic World Dominion

    ★★

  • Jackass 4.5

    ★★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★

  • We Own This City

    ★★★★★

  • White Hot: The Rise & Fall of Abercrombie & Fitch

    ★½

  • Jerrod Carmichael: Rothaniel

    ★★★★★

  • The Northman

    ★★★★

  • Moon Knight

    ★★½

  • RRR

    ★★★★½

  • Ambulance

    ★★★★

  • The Lost City

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • The Batman

    ★★★★

  • Uncharted

    ★★★

  • Death on the Nile

    ★★★

  • Jackass Forever

    ★★★★

  • Fire of Love

    ★★★★

  • The Tinder Swindler

    ★★★

  • Station Eleven

    ★★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • West Side Story

    ★★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★★★

  • Hawkeye

    ★★★½

  • Eternals

    ★★★½

  • The Battle at Lake Changjin

    ★★★

  • No Time to Die

    ★★★★

  • Halloween Kills

    ★★★

  • Last Night in Soho

    ★★★

  • Dune

    ★★★★½

  • The Card Counter

    ★★★★

  • The Power of the Dog

    ★★★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★

  • Free Guy

    ★★★

  • The Green Knight

    ★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★½

  • Old

    ★★½

  • Pig

    ★★★★★

  • Red Rocket

    ★★★★

  • Titane

    ★★★★

  • The French Dispatch

    ★★★½

  • Drive My Car

    ★★★★

  • Benedetta

    ★★★★

  • Black Widow

    ★★

  • The Tomorrow War

    ★★★½

  • No Sudden Move

    ★★★★

  • Roadrunner: A Film About Anthony Bourdain

    ★★★★

  • Loki

    ★★★★★

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★

  • F9

    ★★★★

  • Wrath of Man

    ★★★½

  • Godzilla vs. Kong

    ★★½

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★½

  • The Sparks Brothers

    ★★★★

  • Wonder Woman 1984

    ★★★½

  • Mank

    ★★★★

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★

  • Another Round

    ★★★★½

  • Nomadland

    ★★★★

  • Bill & Ted Face the Music

    ★★★½

  • Tenet

    ★★★★

  • An American Pickle

    ★★★½

  • The Old Guard

    ★★★★