RSS feed for Andrew

Andrew has logged 28 entries for films during 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
13
Climax

Climax

2018
×
★★★★
Edit this entry  
26
Spider-Man: Far from Home

Spider-Man: Far from Home

2019
×
★★★
Edit this entry  
24
Hell House LLC III: Lake of Fire

Hell House LLC III: Lake of Fire

2019
×
Edit this entry  
03
Five Easy Pieces

Five Easy Pieces

1970
×
★★★★
Edit this entry  
30
Belzebuth

Belzebuth

2017
×
★★
Edit this entry  
09
The Prodigy

The Prodigy

2019
×
★★
Edit this entry  
27
Ravenous

Ravenous

1999
×
★★★
Edit this entry  
14
Inland Empire

Inland Empire

2006
×
★★★★
Edit this entry  
29
The Nightshifter

The Nightshifter

2018
×
★★★★
Edit this entry  
17
Starry Eyes

Starry Eyes

2014
×
★★★★
Edit this entry  
15
Hell House LLC II: The Abaddon Hotel

Hell House LLC II: The Abaddon Hotel

2018
×
★★
Edit this entry  
21
The Awakening

The Awakening

2011
×
★★★
Edit this entry  
22
Hell House LLC

Hell House LLC

2015
×
★★★★
Edit this entry  
17
Gonjiam: Haunted Asylum

Gonjiam: Haunted Asylum

2018
×
★★★★
Edit this entry  
10
Downrange

Downrange

2017
×
★★
Read the review Edit this entry  
09
We Go On

We Go On

2016
×
★★★★
Edit this entry  
09
The Beyond

The Beyond

1981
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
08
The Witch in the Window

The Witch in the Window

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
08
The Canal

The Canal

2014
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
08
Don’t Leave Home

Don’t Leave Home

2018
×
★★
Read the review Edit this entry  
03
Terrified

Terrified

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
03
Timecrimes

Timecrimes

2007
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
02
Dead & Buried

Dead & Buried

1981
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
01
The Nun

The Nun

2018
×
★★
Read the review Edit this entry  
25
Last Shift

Last Shift

2014
×
Read the review Edit this entry  
12
Captain Marvel

Captain Marvel

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
04
Summer of 84

Summer of 84

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
05
Glass

Glass

2019
×
★★
Edit this entry