Sort by
  • A Haunting in Venice

    ★★★½

  • Red, White & Royal Blue

    ★★★½

  • Barbie

    ★★★½

  • The Menu

    ★★★★½

  • Glass Onion

    ★★★★

  • Bones and All

    ★★★½

  • Not Okay

    ★★★½

  • My Fake Boyfriend

    ★½

  • Hustle

    ★★★

  • Fire Island

    ★★★

  • Senior Year

    ★★½

  • White Hot: The Rise & Fall of Abercrombie & Fitch

    ★★★½

  • The Note

  • Turning Red

    ★★★½

  • The Adam Project

    ★★★½

  • Tall Girl 2

    ½

  • ¿Quien se ríe ahora?

    ★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★

  • The King's Man

    ★★★

  • Don't Look Up

    ★★★½

  • Single All the Way

    ★★

  • Adele One Night Only

    ★★★½

  • Finch

    ★★½

  • The Good Boss

    ★★★★

  • The Eyes of Tammy Faye

    ★★★½

  • Dear Evan Hansen

  • The Starling

    ★★★

  • Spencer

    ★★★★

  • 9/11: Inside the President's War Room

    ★★★½

  • The Voyeurs

    ★★★★½

  • Nine Perfect Strangers

    ★★★½

  • Free Guy

    ★½

  • The Suicide Squad

    ★★★

  • Jungle Cruise

    ★★★

  • Old

    ★★★★½

  • Jolt

    ★★★

  • Fear Street: 1666

  • The French Dispatch

    ★★★½

  • The Worst Person in the World

    ★★★½

  • Fear Street: 1978

    ★½

  • The Simpsons: The Good, the Bart, and the Loki

    ★★½

  • The Tomorrow War

    ★★½

  • Fear Street: 1994

    ★★

  • Who Are You, Charlie Brown?

    ★★★

  • Luca

    ★★★½

  • Werewolves Within

    ★½

  • Hitman's Wife's Bodyguard

    ★★½

  • Plan B

    ★★★★½

  • Friends: The Reunion

    ★★★½

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★½

  • Cruella

    ★★★½

  • 22 vs. Earth

    ★★★

  • The Year Earth Changed

    ★★★½

  • Thunder Force

    ★★

  • Dolly Parton: A MusiCares Tribute

    ★★½

  • Save Ralph

    ★★★½

  • A Week Away

    ½

  • Peter Rabbit 2: The Runaway

    ★★★½

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★½

  • Moxie

    ★★★

  • Cherry

    ★★★½

  • Flora & Ulysses

    ★½

  • To All the Boys: Always and Forever

    ★★

  • The Map of Tiny Perfect Things

    ★★★

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★

  • Mass

    ★★★

  • Palmer

    ★★★½

  • Breaking News in Yuba County

    ★★★

  • Twist

    ★½

  • It's a Sin

    ★★★★½

  • Euphoria: F*ck Anyone Who’s Not a Sea Blob

    ★★★½

  • WandaVision

    ★★★½