andy has logged 18 entries for films during October 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Prince of Darkness

Prince of Darkness

1987
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
30
The Exorcist III

The Exorcist III

1990
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
27
The Fast and the Furious: Tokyo Drift

The Fast and the Furious: Tokyo Drift

2006
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
27
The Fast and the Furious: Tokyo Drift

The Fast and the Furious: Tokyo Drift

2006
×
★★★★
Read prior review Edit this entry  
27
2 Fast 2 Furious

2 Fast 2 Furious

2003
×
★★★½
Read prior review Edit this entry  
25
Dolemite Is My Name

Dolemite Is My Name

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
25
Dolemite

Dolemite

1975
×
★★½
Read the review Edit this entry  
23
Halloween III: Season of the Witch

Halloween III: Season of the Witch

1982
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
21
Crawl

Crawl

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
18
The Lighthouse

The Lighthouse

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
17
Jojo Rabbit

Jojo Rabbit

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
12
Fractured

Fractured

2019
×
Read the review Edit this entry  
12
El Camino: A Breaking Bad Movie

El Camino: A Breaking Bad Movie

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
11
Gemini Man

Gemini Man

2019
×
★★
Read the review Edit this entry  
08
The Host

The Host

2006
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
03
Joker

Joker

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
02
Christine

Christine

1983
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
02
Polaroid

Polaroid

2019
×
★★
Read the review Edit this entry