• Revealer

    ★★½

  • Unhuman

    ★½

  • Dashcam

    ★½

  • Crimes of the Future

    ★★★★½

  • Men

    ★★★

  • Firestarter

    ★★

  • Choose or Die

    ★★½

  • The Northman

    ★★★★

  • Morbius

  • X

    ★★★★★

  • No Exit

    ★★★★

  • The Batman

    ★★★½

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★

  • Watcher

    ★★★½

  • Speak No Evil

    ★★★★½

  • Master

    ★★★½

  • Fresh

    ★★★★½

  • The Tinder Swindler

  • Scream

    ★★★½

  • Brushstrokes

    ★★★★★

  • Don't Look Up

    ★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★★★

  • All Too Well: The Short Film

    ★★★★★

  • Encanto

    ★★★½

  • Antlers

    ★★★

  • Madres

    ★★½

  • Bingo Hell

    ★★★

  • Black as Night

    ★★★

  • Slumber Party Massacre

    ★★★½

  • V/H/S/94

    ★★★½

  • The Black Phone

    ★★★½

  • There's Someone Inside Your House

    ★★½

  • Halloween Kills

    ★★★½

  • Last Night in Soho

    ★★★★½

  • Spencer

    ★★★★½

  • The Power of the Dog

    ★★★½

  • C'mon C'mon

    ★★★★½

  • Malignant

    ★★★★★

  • Candyman

    ★★★★½

  • Superhost

    ★★½

  • Don't Breathe 2

    ★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Old

    ★★½

  • Fear Street: 1666

    ★★★★½

  • A Classic Horror Story

    ★★★

  • Lamb

    ★★★

  • Titane

    ★★½

  • Fear Street: 1978

    ★★★★

  • Fear Street: 1994

    ★★★½

  • Escape Room: Tournament of Champions

    ★★½

  • The Forever Purge

    ★★½

  • Luca

    ★★★★

  • We Need to Do Something

    ★★★

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★★½

  • Seance

    ★★★

  • Scare Us

    ★★½

  • Cruella

    ★★★½

  • Spiral: From the Book of Saw

    ★★½

  • The Resort

  • The Power

    ★★★

  • Jakob's Wife

    ★★½

  • Phobias

    ★½

  • The Stairs

    ★½

  • Willy's Wonderland

    ★★★½

  • We're All Going to the World's Fair

    ★★★½

  • Prisoners of the Ghostland

    ★★★★½

  • The Mad Hatter

  • Knocking

    ★★★½

  • In the Earth

    ★★

  • Censor

    ★★★★½

  • Wrong Turn

    ★★★

  • Euphoria: F*ck Anyone Who’s Not a Sea Blob