Sort by
  • Barbie

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Babylon

    ★★★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

  • Decision to Leave

  • Aftersun

    ★★★★★

  • The Batman

  • Fruits Basket -prelude-

    ★★★★

  • Jujutsu Kaisen 0

  • Spider-Man: No Way Home

  • Titane

    ★★★

  • The Worst Person in the World

  • Black Widow

  • Ride or Die

    ★★½

  • Malcolm & Marie

  • Puparia

  • Night in Paradise

  • #Alive

  • Your Name Engraved Herein

    ★★★

  • Zero

  • Queen & Slim

  • Better Days

    ★★★

  • Maleficent: Mistress of Evil

  • Joker

    ★★

  • Waves

  • Marriage Story

  • Tune in for Love

  • It Chapter Two

  • Parasite

    ★★★★

  • Portrait of a Lady on Fire

  • Papicha

  • Avengers: Endgame

  • Bird Box

  • The Hate U Give

  • A Star Is Born

    ★★½

  • Crazy Rich Asians

  • Ocean's Eight

    ★★

  • BlacKkKlansman

  • Avengers: Infinity War

  • Black Panther

  • Coco

  • Mektoub, My Love: Canto Uno

  • It

  • The Shape of Water

  • Spider-Man: Homecoming

  • Claire's Camera

  • The Boss Baby

  • Get Out

  • Drowning Love

  • A Silent Voice

  • Moonlight

  • Your Name.

    ★★★

  • Harmonium

    ★★★½

  • The Handmaiden

    ★★★★½

  • Train to Busan

  • By the Sea

  • Parched

    ★★★½

  • Minions

  • Inside Out

    ★★

  • Avengers: Age of Ultron

  • Fifty Shades of Grey

  • Siti

  • Gone Girl

    ★★

  • When Marnie Was There

    ★★★★

  • Maleficent

  • The Fault in Our Stars

  • The Wind Rises

    ★★★

  • Blue Is the Warmest Color

  • Like Father, Like Son

  • The Garden of Words

  • The Twilight Saga: Breaking Dawn – Part 2

  • Wreck-It Ralph