sierra has logged 25 entries for films during June 2018.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Bao

Bao

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
30
Incredibles 2

Incredibles 2

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
27
7 Days in Hell

7 Days in Hell

2015
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
25
Nathan for You: Finding Frances

Nathan for You: Finding Frances

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
23
Bao

Bao

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
22
Incredibles 2

Incredibles 2

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
21
The Web

The Web

2013
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
19
John Mulaney: Kid Gorgeous at Radio City

John Mulaney: Kid Gorgeous at Radio City

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
19
Dana Carvey: Straight White Male, 60

Dana Carvey: Straight White Male, 60

2016
×
★★★
Edit this entry  
18
Set It Up

Set It Up

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
17
Tig Notaro: Happy To Be Here

Tig Notaro: Happy To Be Here

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
12
The Shape of Water

The Shape of Water

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
11
Action Point

Action Point

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
11
MacGruber

MacGruber

2010
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
10
Bruce Almighty

Bruce Almighty

2003
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
09
Alex Strangelove

Alex Strangelove

2018
×
★★½
Read the review Edit this entry  
09
Coco

Coco

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
08
Donnie Darko

Donnie Darko

2001
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
06
Thor: Ragnarok

Thor: Ragnarok

2017
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
05
Saturday Night

Saturday Night

2010
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
05
What We Do in the Shadows

What We Do in the Shadows

2014
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
05
I, Tonya

I, Tonya

2017
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
04
Popstar: Never Stop Never Stopping

Popstar: Never Stop Never Stopping

2016
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
04
Oh, Hello on Broadway

Oh, Hello on Broadway

2017
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
01
Hasan Minhaj: Homecoming King

Hasan Minhaj: Homecoming King

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry