Sort by
  • Fast X

    ★★★

  • Fool's Paradise

    ½

  • John Mulaney: Baby J

  • Air

    ★★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★½

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★★

  • A Good Person

  • 65

    ★★

  • Cocaine Bear

    ★★

  • BlackBerry

    ★★½

  • Creed III

    ★★½

  • Ground Swell: The Other Side of Fear

    ★★

  • Operation Fortune: Ruse de Guerre

    ★½

  • Babylon

    ★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★½

  • The Boy, the Mole, the Fox and the Horse

    ★½

  • Falling for Christmas

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★

  • Confess, Fletch

    ★★★★½

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★

  • The Menu

    ★★

  • Glass Onion

    ★★½

  • The Fabelmans

    ★★½

  • The Woman King

    ★★★

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★½

  • Ticket to Paradise

    ★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★

  • Don't Worry Darling

    ★½

  • Pearl

    ★★★

  • TÁR

  • White Noise

    ★★★★

  • Barbarian

    ★★★½

  • The Red Suitcase

    ★★★★½

  • Day Shift

    ★★★½

  • Prey

    ★★★★

  • Nope

    ★★★½

  • Mrs. Harris Goes to Paris

    ★★★★

  • Bullet Train

    ★★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★

  • The Flying Sailor

    ★★★

  • An Ostrich Told Me the World Is Fake and I Think I Believe It

    ★★★

  • Fire Island

    ★★★

  • Showing Up

    ★★★★

  • Le Pupille

    ★★½

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★

  • Ice Merchants

    ★★★★

  • Funny Pages

    ★★½

  • Decision to Leave

    ★★★

  • Jurassic World Dominion

    ★½

  • Aftersun

    ★★★

  • Triangle of Sadness

    ★★½

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★½

  • Armageddon Time

    ★★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★

  • The Northman

    ★★★★★

  • RRR

    ★★★★★

  • My Year of Dicks

    ★★★½

  • Ambulance

    ★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★½

  • X

    ★★★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★★

  • The Lost City

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Taylor Tomlinson: Look at You

    ★★★★

  • An Irish Goodbye

    ★★★★

  • The Yin and Yang of Gerry Lopez

    ★★★½

  • Turning Red

    ★★★½

  • The Batman

    ★★★½

  • The Quiet Girl

    ★★½

  • Death on the Nile

  • Jackass Forever

    ★★★★