Sort by
  • Evil Dead Rise

    ★★★★

  • Money Shot: The Pornhub Story

    ★★½

  • Scream VI

    ★★

  • Chris Rock: Selective Outrage

    ★★½

  • Creed III

    ★★★★

  • We Have a Ghost

  • Marc Maron: From Bleak to Dark

  • Harley Quinn: A Very Problematic Valentine's Day Special

    ★★★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★½

  • 80 for Brady

  • Infinity Pool

    ★★★★½

  • Missing

    ★★★★★

  • When You Left Me On That Boulevard

    ★★★★★

  • Plane

    ★★½

  • Paul T. Goldman

    ★★★★★

  • Who Killed Santa? A Murderville Murder Mystery

    ★★★★

  • Babylon

    ★★★★½

  • M3GAN

    ★★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★

  • Deon Cole: Charleen's Boy

  • Strange World

    ★★★

  • Lil Rel Howery: I Said It. Y'all Thinking It.

  • Zen - Grogu and Dust Bunnies

  • Neal Brennan: Blocks

    ★★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★½

  • She Said

    ★★½

  • Black Adam

  • Roald Dahl's Matilda the Musical

    ★★★

  • American Rapstar

    ★★★

  • Hocus Pocus 2

  • Nick Kroll: Little Big Boy

    ★★★★★

  • Werewolf by Night

  • Smile

    ½

  • Patton Oswalt: We All Scream

    ★★★½

  • Kate Berlant: Cinnamon in the Wind

  • Cyberpunk: Edgerunners

  • Wendell & Wild

    ★★★

  • The Menu

    ★★★★★

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★½

  • The Woman King

    ★★★

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • Taylor Hawkins Tribute Concert

    ★★★★★

  • Women Talking

    ★★★★½

  • TÁR

    ★★★★★

  • BARDO, False Chronicle of a Handful of Truths

    ★★★★

  • White Noise

    ★★★

  • The Patient

    ★★★

  • Sorry About the Demon

    ★★★★

  • Barbarian

    ★★★★

  • Clerks III

    ★½

  • South Park: The 25th Anniversary Concert

  • Day Shift

  • Prey

    ★★★★★

  • Light & Magic

    ★★★★½

  • Nope

    ★★★★½

  • South Park the Streaming Wars Part 2

  • Unprecedented

    ★½

  • Bullet Train

    ★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★½

  • Josh Gondelman: People Pleaser

    ★★★★★

  • Jennifer Lopez: Halftime

    ★½

  • Lightyear

    ★★½

  • An Ostrich Told Me the World Is Fake and I Think I Believe It

    ★★★★

  • Bill Burr Presents: Friends Who Kill

  • Hustle

    ★★★½

  • South Park the Streaming Wars

    ★★★½

  • Pistol

    ★★