• The Unforgivable

    ★★★

  • V/H/S/94

    ★★★

  • Halloween Kills

    ½

  • Last Night in Soho

    ★★

  • Dune

    ★★

  • Reminiscence

    ★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Old

    ★½

  • Pig

    ★★★★

  • Fear Street: 1978

    ★★

  • Space Jam: A New Legacy

  • Fear Street: 1994

    ★★½

  • Escape Room: Tournament of Champions

    ★★★

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★½

  • Army of the Dead

    ★★½

  • Mortal Kombat

    ★★★½

  • Bad Trip

    ★★★½

  • Godzilla vs. Kong

    ★★

  • Nobody

    ★★★½

  • Barb & Star Go to Vista Del Mar

    ★★½

  • Willy's Wonderland

    ★★★½

  • Censor

    ★★★

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★

  • Psycho Goreman

    ★★

  • Freaky

    ★★★

  • Books of Blood

    ★★★

  • The Phenomenon

    ★★½

  • Bill & Ted Face the Music

    ★★

  • Slaxx

    ★★

  • Host

    ★★★

  • Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga

    ★★★½

  • The Hunt

    ★★★★

  • Grizzly II: Revenge

  • Fantasy Island

    ★★

  • Palm Springs

    ★★★½

  • Possessor

    ★★★

  • Doctor Sleep

    ★★★½

  • Countdown

    ★★★½

  • Terminator: Dark Fate

    ★★½

  • The Mortuary Collection

    ★★★½

  • Between Two Ferns: The Movie

    ★★★★

  • In the Tall Grass

    ★★½

  • VFW

    ★★★

  • Rambo: Last Blood

    ★★★½

  • Color Out of Space

    ★★★

  • Uncut Gems

    ★★★★

  • Rabid

    ★★★

  • Haunt

    ★★½

  • It Chapter Two

    ★★

  • Where'd You Go, Bernadette

    ★★½

  • Scary Stories to Tell in the Dark

    ★★½

  • Ready or Not

    ★★★½

  • Crawl

    ★★½

  • Porno

    ★★★

  • Child's Play

    ★★★½

  • Midsommar

    ★★★

  • Verotika

  • Satanic Panic

    ★★★

  • Ma

    ★★★★

  • Parasite

    ★★★★★

  • The Lighthouse

    ★★★

  • The Dead Don't Die

    ★★★

  • John Wick: Chapter 3 - Parabellum

    ★★★½

  • Brightburn

    ★★★

  • The Intruder

    ★★★

  • Come to Daddy

    ★★★

  • Critters Attack!

    ★★½

  • Bliss

    ★★★

  • Scream, Queen! My Nightmare on Elm Street

    ★★★

  • Pet Sematary

    ★★★

  • Us

    ★★★★

  • Tone-Deaf

    ★★½