RSS feed for wudrey

wudrey has logged 18 entries for films during 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
04
Twilight

Twilight

2008
×
★★★★★
Edit this entry  
30
Resistance

Resistance

2020
×
★½
Edit this entry  
26
The Bling Ring

The Bling Ring

2013
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
12
Zombieland

Zombieland

2009
×
★★★★★
Edit this entry  
21
Sky High

Sky High

2005
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
14
Mulholland Drive

Mulholland Drive

2001
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
08
Cats

Cats

2019
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
02
Miss Americana

Miss Americana

2020
×
Read the review Edit this entry  
31
Cats

Cats

2019
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
31
Jojo Rabbit

Jojo Rabbit

2019
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
31
Little Women

Little Women

2019
×
★★★★
Edit this entry  
26
The Turning

The Turning

2020
×
★½
Read the review Edit this entry  
25
Parasite

Parasite

2019
×
★★★★★
Edit this entry  
18
Jojo Rabbit

Jojo Rabbit

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
12
Cats

Cats

1998
×
Edit this entry  
11
Cats

Cats

2019
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
10
Uncut Gems

Uncut Gems

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
02
Cats

Cats

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry