Sort by
  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★★

  • Oppenheimer

    ★★★

  • Barbie

    ★★★★

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★

  • Black Clover: Sword of the Wizard King

    ★★★

  • No Hard Feelings

    ★½

  • The Flash

  • Shiny Happy People: Duggar Family Secrets

    ★★★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★

  • Fast X

  • The Little Mermaid

    ★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

  • Dead Ringers

    ★★★★★

  • The Pope's Exorcist

    ½

  • The Super Mario Bros. Movie

  • Renfield

    ★★

  • Joy Ride

    ★★

  • Swarm

    ★★★½

  • Shazam! Fury of the Gods

    ½

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

  • Scream VI

    ★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★½

  • Eye Two Times Mouth

    ★★★★

  • Creed III

    ★★

  • Harley Quinn: A Very Problematic Valentine's Day Special

  • Passages

    ★★★★

  • Rye Lane

    ★★★★½

  • A Thousand and One

  • All Dirt Roads Taste of Salt

  • Infinity Pool

  • Polite Society

  • Babylon

    ★★

  • M3GAN

    ★★★

  • Dreams in the Witch House

  • The Autopsy

    ★★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★

  • Is That Black Enough for You?!?

    ★★★★½

  • Till

    ★★½

  • Hellraiser

    ★★

  • Blank Narcissus (Passion of the Swamp)

  • Confess, Fletch

    ★★★

  • Sanctuary

    ★★½

  • How to Blow Up a Pipeline

  • The Menu

    ★★★½

  • The Woman King

  • Blonde

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★½

  • Women Talking

  • TÁR

    ★★★★

  • Orphan: First Kill

  • One Piece Film Red

  • Nope

    ★★½

  • The Gray Man

  • Spiderhead

    ★★

  • Fire Island

  • The Five Devils

  • Joyland

  • Decision to Leave

  • Crimes of the Future

    ★★★

  • Return to Seoul

    ★★★★

  • Aftersun

    ★★★½

  • Men

    ★★

  • God's Creatures

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★½

  • The Mystery of Marilyn Monroe: The Unheard Tapes

    ½

  • Gaslit

    ★★

  • A Short Story

  • Sonic the Hedgehog 2

  • House Comes with a Bird

  • Deep Water

    ★★

  • Ambulance

    ★★★½

  • Monsieur Le Butch

    ★★★★