Sort by
  • Knock at the Cabin

    ★★★½

  • Babylon

    ★★★★

  • O Espírito do Natal

    ★★

  • The Elephant Whisperers

    ★★★½

  • M3GAN

    ★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★★

  • The Boy, the Mole, the Fox and the Horse

    ★★★★½

  • Violent Night

    ★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★★

  • Pedro Feels Like Dancing

    ★★★★

  • Nem o Mar Tem Tanta Água

    ★★★

  • Lamento de Força Travesti

    ★★★

  • Nos habíamos amado tanto y detestado sin pudor

    ★★½

  • Promise of a Wild Love

    ★★★★

  • Enola Holmes 2

    ★★★½

  • The Murmuring

    ★★★★

  • The Viewing

    ★★★★½

  • Dreams in the Witch House

    ★★½

  • Pickman's Model

    ★★★

  • Beyond the Universe

    ★★

  • The Outside

    ★★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★

  • The Autopsy

    ★★½

  • Lot 36

    ★★★

  • Graveyard Rats

    ★★★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★

  • She Said

    ★★★½

  • Black Adam

    ★½

  • Escasso

    ★★★★½

  • Halloween Ends

    ★★★½

  • Roald Dahl's Matilda the Musical

    ★★★★

  • Luckiest Girl Alive

    ★★★

  • The Red Suitcase

    ★★★★

  • Entergalactic

    ★★★★½

  • Hocus Pocus 2

    ★★★½

  • Werewolf by Night

    ★★★★

  • Smile

    ★★★★

  • Amsterdam

    ★★

  • Goodnight Mommy

    ★★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★

  • The Good Nurse

    ★★★½

  • Wendell & Wild

    ★★★

  • Catherine Called Birdy

    ★★

  • The Fabelmans

    ★★★★★

  • Causeway

    ★★★★

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★★

  • No Bears

    ★★★★

  • Charcoal

    ★★½

  • The Woman King

    ★★★★

  • Blonde

    ★★½

  • Pinocchio

    ★★

  • Don't Worry Darling

    ★★½

  • Pearl

    ★★★★

  • Argentina, 1985

    ★★★½

  • The Wonder

    ★★★★

  • Lady Chatterley's Lover

    ★★★★

  • Bones and All

    ★★★★

  • Athena

    ★★★★

  • BARDO, False Chronicle of a Handful of Truths

    ★★★½

  • TÁR

    ★★★½

  • White Noise

    ★★★½

  • Terrifier 2

    ★★★★

  • Barbarian

    ★★

  • Samaritan

    ★★½

  • The Next 365 Days

    ★★

  • Morning Has Broken

    ★★★

  • The Mother

    ★★★½

  • Fall

    ★★½

  • Day Shift

    ★½

  • Carter

    ★★★½

  • Rule 34

    ★★½