Sort by
  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★½

  • Babylon

    ★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★½

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★

  • Slumberland

    ★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★½

  • Black Adam

    ★★★

  • Dante

    ★★★½

  • Werewolf by Night

    ★★★½

  • Glass Onion

    ★★

  • The Hanging Sun

    ★★

  • La bambola di pezza

    ½

  • Lord of the Ants

    ★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • The Whale

    ★★★

  • Samaritan

    ★★½

  • She-Hulk: Attorney at Law

    ★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★

  • The Sea Beast

    ★★

  • Spiderhead

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★★

  • Elvis

    ★★★★½

  • Crimes of the Future

    ★★½

  • Scarlet

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★

  • Lonely Voices

    ★★

  • Metal Lords

    ★★★

  • The Northman

    ★★★★

  • Morbius

    ★½

  • Moon Knight

    ★★★

  • The Adam Project

    ★★★

  • The Batman

    ★★★★

  • The Cow Who Sang a Song into the Future

    ★★½

  • Hotel Transylvania: Transformania

    ★★½

  • Diabolik

    ★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★½

  • Don't Look Up

    ½

  • Nightmare Alley

    ★★½

  • Licorice Pizza

    ★★★½

  • Hawkeye

    ★★★½

  • Tear Along the Dotted Line

    ★★★★

  • Other Cannibals

    ★★★★

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★

  • Red Notice

    ★½

  • I Am Zlatan

  • Eternals

    ★★★½

  • Squid Game

    ★★

  • Gli amigos

  • Venom: Let There Be Carnage

  • The Last Duel

    ★★★

  • Freaks Out

    ★★★★

  • Dune

    ★★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★½

  • Free Guy

  • The Green Knight

    ★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★★★

  • The French Dispatch

    ★★★

  • The Worst Person in the World

  • Black Widow

  • Loki

    ★★★½

  • Cruella

    ★★★

  • The Mitchells vs. The Machines

  • Army of the Dead

    ★★★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★★½

  • Nobody

    ★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★½

  • Malcolm & Marie

    ★★★½

  • WandaVision

    ★★★

  • The Devil All the Time

  • Tenet

  • Bad Tales

    ★★★★