Sort by
  • The Last Voyage of the Demeter

    ★★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★½

  • Renfield

    ★★★½

  • Evil Dead Rise

    ★★★½

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★½

  • Scream VI

    ★★★½

  • Cocaine Bear

    ★★★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★★½

  • The Big 4

    ★★★½

  • Violent Night

    ★★★½

  • Subject

    ★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★½

  • Black Adam

    ★★★½

  • Halloween Ends

  • Christmas Bloody Christmas

    ★★½

  • My Best Friend's Exorcism

    ★★★½

  • Hellraiser

    ★★★

  • Werewolf by Night

    ★★★★

  • Smile

    ★★

  • V/H/S/99

    ★★★

  • The Blackening

    ★★★½

  • Glass Onion

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★½

  • Sisu

    ★★★½

  • Terrifier 2

    ★★★

  • Barbarian

    ★★★

  • Wolf Manor

    ★★★

  • The Invitation

    ★★★

  • Day Shift

    ★★★½

  • Prey

    ★★★½

  • Glorious

    ★★★½

  • Bullet Train

    ★★★★

  • Nope

    ★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★

  • Jurassic World Dominion

    ★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★

  • Morbius

    ★★

  • Deadstream

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★

  • Studio 666

    ★★★½

  • The Batman

    ★★★★

  • Dark Glasses

    ★★½

  • Death on the Nile

    ★★★½

  • Scream

    ★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • Nobody Sleeps in the Woods Tonight 2

    ½

  • Eternals

    ★★★

  • Black as Night

    ★★½

  • V/H/S/94

    ★★★

  • The Black Phone

    ★½

  • Maniac Driver

    ★★★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★½

  • Halloween Kills

    ★★★½

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★★★

  • Candyman

    ★★★½

  • The Protégé

    ★★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★½

  • Free Guy

    ★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Blood Red Sky

    ★★★½

  • Fear Street: 1978

    ★★★½

  • Black Widow

    ★★★★

  • Fear Street: 1994

    ★★★½

  • Werewolves Within

    ★★★½

  • Spiral: From the Book of Saw

    ★★★

  • Army of the Dead

    ★★★½

  • Mortal Kombat

    ★★★½

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★

  • Nobody

    ★★★★½

  • Willy's Wonderland

    ★★★★

  • The Superdeep

    ★★★