Sort by
  • Oppenheimer

    ★★★★½

  • Barbie

    ★★★★½

  • Nimona

    ★★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★½

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★★

  • Scream VI

    ★★★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★½

  • M3GAN

    ★★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★½

  • The Menu

    ★★★★

  • Glass Onion

    ★★★★½

  • Pearl

    ★★★★★

  • Barbarian

    ★★★½

  • Prey

    ★★★★

  • Not Okay

    ★★★★

  • Orphan: First Kill

    ★★★½

  • Nope

    ★★★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★½

  • Elvis

    ★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • Moon Knight

    ★★★

  • The Northman

    ★★★★½

  • Morbius

    ★½

  • The Bad Guys

    ★★★½

  • X

    ★★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • Turning Red

    ★★★½

  • The Batman

    ★★★★

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★½

  • Fresh

    ★★★★

  • Scream

    ★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★½

  • West Side Story

    ★★★★

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★

  • Sprite Fright

    ★★★½

  • Encanto

    ★★★★

  • Squid Game

    ★★★½

  • Straight Outta Nowhere: Scooby-Doo! Meets Courage the Cowardly Dog

    ★★½

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★★

  • Last Night in Soho

    ★★½

  • Malignant

    ★★★★

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★★

  • Candyman

    ★★★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★

  • The Kissing Booth 3

    ½

  • Free Guy

    ★★

  • Fate/Grand Order Final Singularity – Grand Temple of Time: Solomon

    ★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Old

    ★★

  • Fear Street: 1666

    ★★★★

  • Titane

    ★★★★

  • Fear Street: 1978

    ★★★½

  • Black Widow

    ★★★

  • Fear Street: 1994

    ★★★½

  • Luca

    ★★★½

  • In the Heights

    ★★★

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★½

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★★

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★½

  • Save Ralph

    ★★★½

  • Willy's Wonderland

    ★★½

  • To All the Boys: Always and Forever

    ★½

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★½

  • Coming Home in the Dark

    ★★★★

  • Finding Jesus

    ½

  • Psycho Goreman

    ★★★

  • Happy Halloween, Scooby-Doo!

    ★★★½

  • The Babysitter: Killer Queen

    ★★½

  • After We Collided

  • Host

    ★★★½