• South Park the Streaming Wars Part 2

    ★★★

  • Bill Burr: Live at Red Rocks

    ★★★½

  • Beavis and Butt-Head Do the Universe

    ★★★★★

  • Jerry & Marge Go Large

    ★★★★½

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★½

  • Lightyear

    ★★★

  • South Park the Streaming Wars

    ★★

  • Elvis

    ★★★★½

  • Crimes of the Future

    ★★★½

  • Ricky Gervais: SuperNature

    ★★★★

  • Jackass 4.5

    ★★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★½

  • Father Stu

    ★★

  • The Northman

    ★★★★★

  • Morbius

    ½

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★½

  • Ambulance

    ★★★★

  • X

    ★★★★

  • Apollo 10½: A Space Age Childhood

    ★★★★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Studio 666

    ★★

  • The Batman

    ★★★★★

  • jeen-yuhs: A Kanye Trilogy

    ★★★★★

  • Louis Theroux's Forbidden America

    ★★★★

  • I Want You Back

    ★★★★½

  • Death on the Nile

    ★★★½

  • Jackass Forever

    ★★★★

  • The Tinder Swindler

    ★★★

  • Scream

    ★★★★

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

    ★★★★★

  • The King's Man

    ★★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • Being the Ricardos

    ★★★★½

  • Don't Look Up

    ★★★★½

  • Kanye With Special Guest Drake Free Larry Hoover Benefit Concert

    ★★★★½

  • Diary of a Wimpy Kid

    ★★½

  • Nightmare Alley

    ★★★★★

  • West Side Story

    ★★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★★★

  • House of Gucci

    ★★★★½

  • Pirates

    ★★★★

  • Home Sweet Home Alone

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★★

  • Eternals

    ★★★★★

  • No Time to Die

    ★★★★★

  • The Black Phone

    ★★★½

  • The Tragedy of Macbeth

    ★★★★

  • The Last Duel

    ★★★★½

  • The Guilty

    ★★★½

  • Last Night in Soho

    ★★★★½

  • The Lost Daughter

    ★★★★½

  • Spencer

    ★★★★★

  • Dune

    ★★★★★

  • The Power of the Dog

    ★★★★★

  • C'mon C'mon

    ★★★★★

  • King Richard

    ★★★★★

  • The Card Counter

    ★★★★½

  • Boiling Point

    ★★★★

  • Candyman

    ★★★★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★½

  • Free Guy

    ★★★½

  • The Green Knight

    ★★★★★

  • Nitram

    ★★★★★

  • Red Rocket

    ★★★★★

  • Titane

    ★★★★½

  • Lamb

    ★★★★½

  • Bergman Island

    ★★★★½

  • The French Dispatch

    ★★★★★

  • Drive My Car

    ★★★★★

  • Mothering Sunday

    ★★★★½