Sort by
  • The Marvels

    ★★★

  • Priscilla

  • The Holdovers

  • Saltburn

  • The History of the Minnesota Vikings

    ★★★

  • Oppenheimer

    ★★★

  • Barbie

    ★½

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ½

  • Ruby Gillman, Teenage Kraken

    ★★½

  • Carl's Date

  • No Hard Feelings

    ★★

  • The Flash

    ★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★

  • Elemental

    ★★★½

  • Asteroid City

    ★★★

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★½

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★½

  • Fast X

    ★★

  • Book Club: The Next Chapter

    ★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★

  • Beau Is Afraid

    ★★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

  • Air

    ★★

  • Shazam! Fury of the Gods

    ½

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★★

  • John Wick: Chapter 4

  • Scream VI

  • Creed III

    ★★

  • Magic Mike's Last Dance

  • 80 for Brady

    ★★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★★

  • Past Lives

    ★★★½

  • Operation Fortune: Ruse de Guerre

    ★★★½

  • Babylon

    ★★★★

  • M3GAN

    ★★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★½

  • Suzume

    ★★★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★

  • Halloween Ends

    ★★½

  • Smile

    ★★★★

  • Glass Onion

    ★★½

  • The Menu

    ★★★½

  • The Fabelmans

    ★★★★½

  • The Woman King

    ★★★★

  • Blonde

    ½

  • Ticket to Paradise

    ★★

  • Bros

    ★★

  • The Eternal Daughter

    ★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★

  • Don't Worry Darling

  • Master Gardener

    ★★★★

  • Bones and All

  • TÁR

    ★★★★½

  • Prey

    ★★★

  • Nope

    ★★★

  • Thor: Love and Thunder

  • Beavis and Butt-Head Do the Universe

    ★★★

  • Showing Up

    ★★★★

  • Stars at Noon

    ★★★

  • Elvis

    ★★★

  • Crimes of the Future

    ½

  • Enys Men

    ★★★

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★½

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

  • The Northman

    ½

  • RRR

    ★★

  • Ambulance

    ★★★½