Sort by
  • Where the Crawdads Sing

  • Bullet Train

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★★★

  • Elvis

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★½

  • The Northman

    ★★★

  • The Batman

    ★★★

  • Elite Short Stories: Patrick

  • Elite Short Stories: Samuel Omar

  • Elite Short Stories: Phillipe Caye Felipe

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★½

  • Don't Look Up

  • tick, tick...BOOM!

  • Night Teeth

  • The Black Phone

  • Squid Game

  • Last Night in Soho

    ★★★★

  • Dune

    ★★★★½

  • Belfast

    ★★★

  • The Kissing Booth 3

  • The Suicide Squad

  • Snake Eyes: G.I. Joe Origins

    ½

  • Elite Short Stories: Carla Samuel

  • Elite Short Stories: Omar Ander Alexis

  • Elite Short Stories: Nadia Guzmán

  • Elite Short Stories: Guzmán Caye Rebe

  • Nineteen on Fire

  • F9

  • Why Did You Kill Me?

  • The Fallout

    ★★★

  • Malcolm & Marie

  • Euphoria: F*ck Anyone Who’s Not a Sea Blob

    ★★★★½

  • Downfalls High

  • Euphoria: Trouble Don't Last Always

  • The Queen's Gambit

  • Soul

    ★★★★

  • Mainstream

    ★★½

  • The Kissing Booth 2

  • Have a Good Trip: Adventures in Psychedelics

  • A Quiet Place Part II

  • Miami Bici

  • To All the Boys: P.S. I Still Love You

  • 365 Days

  • The Father

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

  • 5Gang: A Different Kind of Christmas

    ★★★★★

  • 1917

  • Charlie's Angels

  • Countdown

  • Tall Girl

  • The King

  • Joker

    ★★★★½

  • Waves

  • Travis Scott: Look Mom I Can Fly

  • The Angry Birds Movie 2

  • Descendants 3

  • The Lion King

  • Spider-Man: Far From Home

  • Men in Black: International

  • Godzilla: King of the Monsters

  • Aladdin

  • Avengers: Endgame

  • After

  • Shazam!

  • Captain Marvel

  • Oh, Ramona!

    ★★★★★

  • Bumblebee

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

  • Creed II

  • Bird Box

  • The Grinch

  • Ralph Breaks the Internet