• Fahrenheit 451

    ★½

  • The Kissing Booth

  • Solo: A Star Wars Story

    ★★★

  • Avengers: Infinity War

    ★★★½

  • Bao

  • The Miracle Season

    ★½

  • #Roxy

    ½

  • Paul, Apostle of Christ

    ★★½

  • A Quiet Place

    ★★★★

  • A Wrinkle in Time

    ★★

  • Z-O-M-B-I-E-S

    ★½

  • Isle of Dogs

    ★★★★

  • I Can Only Imagine

    ★★★

  • Black Panther

    ★★★½

  • Won't You Be My Neighbor?

    ★★★★½

  • Eighth Grade

    ★★★★

  • Searching

    ★★★★½

  • Longbox Breakup

    ★★★

  • Christmas Inheritance

  • Star Wars: The Last Jedi

    ★★★½

  • The Greatest Showman

    ★★½

  • F*&% the Prom

    ½

  • Wonder

    ★★★

  • WHAT DID JACK DO?

  • Paddington 2

    ★★★★★

  • Trolls Holiday

    ★★½

  • Thor: Ragnarok

    ★★★½

  • Woody Woodpecker

    ½

  • City of Rock

    ★★½

  • The Lego Ninjago Movie

    ★★★½

  • The Breadwinner

    ★★★★

  • Youth

    ★★★★

  • Lady Bird

    ★★★½

  • First Reformed

    ★★★★½

  • Once Upon a Time

    ★★

  • The Dark Tower

    ★★★

  • The Emoji Movie

    ★½

  • Descendants 2

  • Valerian and the City of a Thousand Planets

    ★★

  • Dunkirk

    ★★★½

  • War for the Planet of the Apes

    ★★★½

  • Spider-Man: Homecoming

    ★★★½

  • Tom and Jerry: Willy Wonka and the Chocolate Factory

    ★★½

  • Despicable Me 3

    ★★

  • Loving Vincent

    ★★★★

  • In a Heartbeat

  • The Beguiled

    ★★★★½

  • Cars 3

    ★★

  • Twin Peaks: The Return

    ★★★★★

  • Okja

    ★★★★

  • Wonder Woman

    ★★★½

  • A Paper Marriage

    ★★

  • Here's the Plan

    ★★½

  • Mr. Pride VS Miss. Prejudice

    ★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 2

    ★★★★½

  • Going in Style

    ★★★

  • Smurfs: The Lost Village

  • Power Rangers

    ★★½

  • The Disaster Artist

    ★★★½

  • The Boss Baby

    ★½

  • Baby Driver

    ★★★★½

  • The Shack

    ★★★

  • The Foreigner

    ★★★

  • Kong: Skull Island

    ★★★

  • Beauty and the Beast

  • Logan

    ★★★★★

  • Team Thor: Part 2

    ★★★½

  • The Lego Batman Movie

    ★★★★

  • Tribal Justice

    ★★★

  • Journey to the West: The Demons Strike Back

    ★★★★

  • iBoy

    ★★½

  • Get Out

    ★★★★