Wolfwalkers

Wolfwalkers ★★★★

@forcedtolive Gamze isimli üyenin yapmış olduğu yorum anasayfama düşünce izlemeye karar verdim. Kendisi şöyle güzel bir yorum yapmış; "Eğer küçükken izlemiş olsaydım televizyonun karşısında yere oturmuş heyecan ve mutlulukla ekrana bakardım ve bittikçe tekrar izlemek için annemi çağırıp cd’yi tekrar açtırırdım her gün izlerdim o kadar güzel ki şu anda bile büyülenmiş bir şekilde izledim....".

İyi ki yoruma denk gelip izlemişim. Yapmış olduğu yorum çoook hoşuma gitti ve izlerken bende çocukluğuma gittim. Özellikle hoşuma giden şeyleri bende Gamze gibi tekrar ve tekrar takıp izlerdim.
İzlerken en üzüldüğüm nokta artık çocuk olmadığımın farkına varmak oldu ...
Hala yeni çıkan tüm animasyonları izlemeye devam ediyorum. İsmini daha önce duymadığım cartoon saloon firmasının bu kadar iyi bir iş çıkarmış olması gerçekten mükemmel. Sektöre disney dışında yeni yapımcıların girmesi ve farklı çizim tarzı ile kendi karakterlerini yansıtıyor olması büyük bir başarıdır.
Zoru başardıklarını düşünüyorum. Farklılık yaratıp mükemmel bir senaryo ile ortaya mükemmel bir animasyon filmi çıkarmışlar. Kurt adam efsanesine farklı bir bakış açısı getirilmiş.

Animasyonda dediği gibi; Auuu ...