• Jurassic World Dominion

    ★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★

  • Moon Knight

    ★★★½

  • The Batman

    ★★★★

  • Jujutsu Kaisen 0

    ★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • The Nine Kittens of Christmas

    ★★★

  • A Kiss Before Christmas

    ★★★

  • Eternals

    ★★★½

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★

  • Dune

    ★★★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★

  • My Hero Academia: World Heroes' Mission

    ★★★

  • Free Guy

    ★★★½

  • Batman: The Long Halloween, Part Two

    ★★★½

  • Snake Eyes: G.I. Joe Origins

    ★★½

  • Old

    ★★★

  • Black Widow

    ★★★½

  • Batman: The Long Halloween, Part One

    ★★★½

  • Loki

    ★★★½

  • Justice Society: World War II

    ★★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★★½

  • Scooby-Doo! The Sword and the Scoob

    ★★

  • Tom & Jerry

    ★★

  • WandaVision

    ★★★★

  • Wonder Woman 1984

    ★★★½

  • Monster Hunter

    ★★

  • Christmas Waltz

    ★★★

  • Demon Slayer – Kimetsu no Yaiba – The Movie: Mugen Train

    ★★★★

  • Superman: Man of Tomorrow

    ★★★

  • Tenet

    ★★★½

  • Scoob!

    ★★★

  • LEGO DC: Shazam! Magic and Monsters

    ★★★

  • I Still Believe

    ★★★½

  • Bloodshot

    ★★★

  • Superman: Red Son

    ★★★½

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★½

  • Sonic the Hedgehog

    ★★★½

  • My Hero Academia: Heroes Rising

    ★★★★

  • Cats

    ★½

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★★

  • Christmas Town

    ★★★

  • Christmas at the Plaza

    ★★★

  • Doctor Sleep

    ★★★★

  • Black and Blue

    ★★★

  • Terminator: Dark Fate

    ★★★½

  • Wonder Woman: Bloodlines

    ★★★

  • Gemini Man

    ★★½

  • Maleficent: Mistress of Evil

    ★★★

  • Mob Psycho 100 II: The First Spirits and Such Company Trip - A Journey that Mends the Heart and Heals the Soul

    ★★★

  • Battle at Big Rock

    ★★★

  • A Beautiful Day in the Neighborhood

    ★★★½

  • The Personal History of David Copperfield

    ★★★½

  • Joker

    ★★★½

  • Ad Astra

    ★★★½

  • Overcomer

    ★★★

  • Angel Has Fallen

    ★★½

  • 47 Meters Down: Uncaged

    ★★½

  • One Piece: Stampede

    ★★★★

  • Scary Stories to Tell in the Dark

    ★★★

  • LEGO Marvel Spider-Man: Vexed by Venom

    ★★★

  • Ready or Not

    ★★★½

  • Lego DC Batman: Family Matters

    ★★★

  • Teen Titans Go! vs. Teen Titans

    ★★★

  • Scooby-Doo! Return to Zombie Island

    ★★½

  • Weathering with You

    ★★★★½

  • Batman: Hush

    ★★★

  • Howl from Beyond the Fog

    ★★★

  • The Lion King

    ★★★

  • Pokemon the Movie: Mewtwo Strikes Back - Evolution

    ★★★½