Sort by
  • Chup

    ★★★½

  • Cyberpunk: Edgerunners

    ★★★★½

  • Terrifier 2

    ★★★½

  • Sita Ramam

    ★★★★

  • Vikram

    ★★★★★

  • Love, Death & Robots: Bad Travelling

    ★★★★★

  • Love, Death & Robots: In Vaulted Halls Entombed

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: Mason's Rats

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: Swarm

    ★★★★½

  • Love, Death & Robots: Kill Team Kill

    ★★★

  • Love, Death & Robots: Night of the Mini Dead

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: The Very Pulse of the Machine

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: Jibaro

    ★★★★★

  • Love, Death & Robots: Three Robots: Exit Strategies

    ★★★★½

  • Saani Kaayidham

    ★★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • K.G.F: Chapter 2

    ★★★½

  • RRR

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • The Batman

    ★★★★½

  • Shaaticup

    ★★★★½

  • Monica and Friends: Lessons

    ★★★★

  • Jai Bhim

    ★★★★½

  • No Time to Die

    ★★★½

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★½

  • Dune

    ★★★★½

  • #Home

    ★★★★★

  • Reminiscence

    ★★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★½

  • Jungle Cruise

    ★★★

  • The French Dispatch

    ★★★½

  • Hitman's Wife's Bodyguard

    ★★½

  • Love, Death & Robots: The Drowned Giant

    ★★★★½

  • Love, Death & Robots: Life Hutch

    ★★★

  • Love, Death & Robots: All Through the House

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: The Tall Grass

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: Snow in the Desert

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: Pop Squad

    ★★★★★

  • Love, Death & Robots: Ice

    ★★★

  • Love, Death & Robots: Automated Customer Service

    ★★★

  • Alma Matters: Inside the IIT Dream

    ★★★★★

  • Aspirants

    ★★★★★

  • Biriyaani

    ★★★½

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★

  • Mouse

    ★★★★★

  • Drishyam 2

    ★★★★★

  • CODA

    ★★★★½

  • The Sadness

    ★★★½

  • Janowar

    ★★★½

  • Ludo

    ★★★★

  • Soorarai Pottru

    ★★★½

  • Demon Slayer – Kimetsu no Yaiba – The Movie: Mugen Train

    ★★★★½

  • Soul

    ★★★★★

  • Violet Evergarden: The Movie

    ★★★★★

  • Tenet

    ★★★★½

  • Dil Bechara

    ★★★½

  • Hamilton

    ★★★★½

  • Extraction

    ★★★

  • Bloodshot

    ★★½

  • Forensic

    ★★★

  • The Invisible Man

    ★★★½

  • 365 Days

  • The Father

    ★★★★★

  • Rise of Empires: Ottoman

    ★★★★½

  • Dwitiyo Purush

    ★★★

  • Kathbirali

    ★★★½

  • Underwater

    ★★½

  • 1917

    ★★★★★

  • The Gentlemen

    ★★★★½

  • Midway

    ★★★★

  • Klaus

    ★★★★★