RSS feed for Anna

Favorite films

Recent activity

All

Recent reviews

More
 • The Chosen

  The Chosen

  ★★★

  To be honest, I was pleseantly suprised by this movie. It deffinetly had it's flaws but it was pretty good for an indie horror. I watched it just from pure interest about what a youtube star can do in a movie that is not a butt humor filled comedy and again - I was suprised. Kian Lawley did really good for his first role and I'm looking forward to his new projects.

 • Birdman

  Birdman

  ★★★★★

  Vienkārši - wow!
  Filma kurai nav ne ko pielikt, ne ko atņemt. Aktieru ansamblis lielisks!
  Par Maiklu Kītonu un Edvardu Nortonu varētu runāt un runāt, tāpēc aprobežošos ar tikai to, ka viņi ar savu sniegumu ir uzlikuši ļoti augstu latiņu saviem konkurentiem Oskaru nominācijās.
  Filmas pārsteigums - Zaks Galafianakis. Lūk, ko var izdarīt ar aktieri kurš visu savu karjeru ir balstījis uz stulbām komēdijām, ja vien viņš nonāk prasmīga režisora vadībā. Pilnīgi nopietni - es ne reizi filmas laikā neiedomājos…

Popular reviews

More
 • A Royal Affair

  A Royal Affair

  ★★★★

  Lai gan šī filma bija kā nebeidzams panorāmas rats, tā bija ļoti baudāma. Viens no iemesliem noteikti ir tāds, ka šī filma nebija pārbāzta ar visām kostīmfilmu klišejām. Ar to es domāju, ka šeit karalis bija nevis absolūts kretīns un cūka, bet gan vienkārši garīgi nestabils, kā arī karalienes mīļākais ir nevis kāds naivs staļļu puisis, ar sapņiem par bēgšanu prom, bet gan spītīgs, racionāli domājošs pagrīdes dakterītis, kas vēlāk kļūst par nabaga slimā karaļa ārsts un labāko draugu.


  Protams,…

 • Beautiful Creatures

  Beautiful Creatures

  ★★★

  Filmai kā tādai nebūtu ne vainas, ja es nebūtu pirms tam lasījusi grāmatu. Cepuri nost, režisors savu solījumu IR pildījis, koncentrējoties uz mīlas stāstu starp Līnu (Alice Englert) un Ītanu (Alden Ehrenreich), tomēr viņš ir izlaidis kādus pāris svarīgus "sīkumus" kā piemēram, ķeltošanu un elektrību kas valda starp viņiem.
  Milzīgas uzslavas ir pelnījis Aldens Eranreihs, kuram uzskatu priekšā spoža nākotne, arī pēc šīs sērijas beigām. Alisei gan vēl daudz kur augt, bet tomēr viņa ir neaprakstāmi labāka par Holivudas neseksīgāko…