Sort by
  • Daisy Jones & the Six

    ★★★★½

  • Spirited

    ★★★★

  • Hocus Pocus 2

    ★★½

  • Glass Onion

    ★★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★½

  • Pearl

    ★★★★

  • Z-O-M-B-I-E-S 3

    ★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★½

  • Lightyear

    ★★★½

  • Bo Burnham: The Inside Outtakes

    ★★★★★

  • Top Gun: Maverick

  • Conversations with a Killer: The John Wayne Gacy Tapes

  • Morbius

  • Bad Vegan: Fame. Fraud. Fugitives.

  • X

    ★★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • The House

    ★★★½

  • Given: The One on the Flip-Side

    ★★★★★

  • West Side Story

    ★★★★

  • Ciao Alberto

  • All Too Well: The Short Film

    ★★★★★

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★½

  • Encanto

    ★★★★½

  • Squid Game

    ★★★★★

  • Bob Ross: Happy Accidents, Betrayal & Greed

    ★★★★

  • Free Guy

    ★★★★

  • Jungle Cruise

  • Fear Street: 1666

    ★★★★½

  • Fear Street: 1978

    ★★★★★

  • Fear Street: 1994

    ★★★½

  • Luca

    ★★★★½

  • Pray Away

    ★★★½

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★★

  • Willy's Wonderland

    ★★★½

  • Crime Scene: The Vanishing at the Cecil Hotel

    ★★★

  • Night Stalker: The Hunt for a Serial Killer

    ★★★

  • Horimiya

    ★★★★½

  • SK8 the Infinity

    ★★★★½

  • Behind The Try: A Try Guys Documentary

    ★★★★★

  • The Call

    ★★★★

  • Folklore: The Long Pond Studio Sessions

    ★★★★★

  • Happiest Season

    ★★★★

  • The Queen's Gambit

    ★★★★★

  • Demon Slayer – Kimetsu no Yaiba – The Movie: Mugen Train

    ★★★★½

  • Soul

  • Jujutsu Kaisen

    ★★★★½

  • American Murder: The Family Next Door

    ★★★★

  • The Stranger by the Shore

    ★★★★½

  • I'm Thinking of Ending Things

  • Phineas and Ferb: The Movie: Candace Against the Universe

    ★★★★

  • Given

    ★★★

  • If Anything Happens I Love You

  • Hamilton

    ★★★★★

  • Ben Platt: Live from Radio City Music Hall

  • Taylor Swift City of Lover Concert

    ★★★★★

  • Unbreakable Kimmy Schmidt: Kimmy vs. the Reverend

    ★★★★

  • Becoming

    ★★★★

  • The Half of It

    ★★★★

  • A Parks and Recreation Special

    ★★★★★

  • A Secret Love

    ★★★★

  • Middleditch & Schwartz

    ★★★★★

  • Z-O-M-B-I-E-S 2

    ★½

  • Disclosure

    ★★★★

  • Palm Springs

    ★★★★

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★★★

  • Miss Americana

    ★★★★★

  • John Mulaney & The Sack Lunch Bunch

    ★★★★

  • Don't F**k with Cats: Hunting an Internet Killer

    ★★★★½

  • Steven Universe Future

    ★★★★½

  • Little Women

    ★★★★★

  • The Knight Before Christmas

    ★★★

  • Frozen II

    ★★½