Sort by
  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★½

  • Prom Pact

    ★★★

  • Air

    ★★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★½

  • Scream VI

    ★★★½

  • Daisy Jones & the Six

  • Cocaine Bear

    ★★★★

  • Your Place or Mine

    ★★★

  • Magic Mike's Last Dance

    ★★★

  • Rye Lane

    ★★★★

  • You Hurt My Feelings

    ★★★★

  • Polite Society

    ★★★½

  • This Place Rules

  • Babylon

    ★★★

  • Beauty and the Beast: A 30th Celebration

  • The Elephant Whisperers

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★½

  • M3GAN

    ★★★

  • Merry Textmas

  • The Boy, the Mole, the Fox and the Horse

  • Cloudy with a Chance of Christmas

    ★½

  • Violent Night

    ★★★

  • Something from Tiffany's

    ★★★½

  • A Holiday Spectacular

  • Merry Kiss Cam

    ★★★

  • Disney Channel's Theme: A History Mystery

  • Scrooge: A Christmas Carol

    ★★★½

  • Blue's Big City Adventure

  • Christmas with You

    ★★★½

  • The People We Hate at the Wedding

    ★★★½

  • Disenchanted

    ★★½

  • Strange World

    ★★½

  • Falling for Christmas

    ★★★

  • Spirited

    ★★★

  • Enola Holmes 2

    ★★★½

  • Ghosts of Christmas Always

    ★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★

  • Rosaline

    ★★★

  • Pinball: The Man Who Saved the Game

    ★★★★

  • My Father's Dragon

    ★★★

  • Monster High: The Movie

    ★★★

  • Roald Dahl's Matilda the Musical

    ★★★½

  • Hocus Pocus 2

    ★★★½

  • Werewolf by Night

  • Marlowe

    ★★½

  • Meet Cute

    ★★

  • Amsterdam

  • Do Revenge

    ★★★½

  • The Greatest Beer Run Ever

    ★★★

  • Devotion

    ★★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★

  • Wendell & Wild

    ★★★½

  • My Policeman

  • Causeway

    ★★★½

  • The Fabelmans

    ★★★★

  • Glass Onion

    ★★★½

  • The Menu

    ★★★

  • See How They Run

    ★★★★

  • Ticket to Paradise

    ★★★

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★★½

  • Bros

    ★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★★

  • Empire of Light

    ★★★

  • Pearl

    ★★★½

  • Women Talking

    ★★★½

  • Bones and All

    ★★★★

  • Lady Chatterley's Lover

    ★★★½

  • TÁR

    ★★★½

  • Barbarian

    ★★★½