• Venom: Let There Be Carnage

    ★★★

  • Halloween Kills

    ★★

  • The Invisible Man

    ★★★½

  • Twitches

    ★★★

  • The Addams Family

    ★★½

  • Shakespeare's Globe: As You Like It

    ★★★★

  • Freaky

    ★★★

  • No Time to Die

    ★★★½

  • Dear Evan Hansen

    ★★★

  • Muppets Haunted Mansion

    ★★★★

  • Upside-Down Magic

    ★★★

  • Nightbooks

    ★★★

  • The Babysitter: Killer Queen

    ★★★

  • Fear Street: 1994

    ★★★½

  • Vampire Academy

    ★★½

  • Girl vs. Monster

  • Phantom of the Megaplex

    ★★★

  • The Fifteen Streets

    ★★★