Sort by
  • Aaron Carter: The Little Prince of Pop

    ★★½

  • BEEF

    ★★★★★

  • Tetris

    ★★★

  • Cocaine Bear

    ★★

  • Inside

    ★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★½

  • Rye Lane

    ★★★½

  • Infinity Pool

    ★★★★

  • Amber: The Girl Behind the Alert

    ★★½

  • This Place Rules

    ★★★

  • Call Me Miss Cleo

    ★★

  • Harry & Meghan

    ★★★

  • M3GAN

    ★★½

  • Stutz

    ★★★½

  • Falling for Christmas

    ★½

  • Selena Gomez: My Mind & Me

    ★★

  • Racionais MC's: From the Streets of São Paulo

    ★★★★

  • Vicky

    ★★★

  • Luckiest Girl Alive

    ★★

  • Hellraiser

    ★½

  • Sex, Lies and the College Cult

    ★½

  • Dahmer – Monster: The Jeffrey Dahmer Story

    ★★½

  • Do Revenge

    ★★½

  • The Menu

    ★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★½

  • The Whale

  • Pearl

    ★★★½

  • All the Beauty and the Bloodshed

    ★★★★

  • Wildcat

    ★★★

  • Bones and All

    ★★★

  • Terrifier 2

    ★½

  • Barbarian

    ★★★★

  • Fall

    ★★½

  • Trainwreck: Woodstock '99

    ★★★½

  • Shania Twain: Not Just a Girl

    ★★

  • Skinamarink

    ★½

  • A Brutal Pact: The Murder of Daniella Perez

    ★★★½

  • The Last Movie Stars

    ★★★★

  • National Theatre Live: Prima Facie

    ★★★

  • Nope

    ★★★

  • Elvis

    ★★★★

  • Funny Pages

    ★★

  • Holy Spider

    ★★½

  • Sick of Myself

    ★★★★

  • Triangle of Sadness

    ★★★½

  • Aftersun

    ★★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★

  • The Killing of a Journalist

    ★★½

  • Cypress Hill: Insane in the Brain

    ★★★½

  • Hillsong: A Megachurch Exposed

    ★★

  • Bad Vegan: Fame. Fraud. Fugitives.

    ★★★

  • Look At Me: XXXTENTACION

    ★★★

  • Belle Vie

    ★★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★½

  • X

    ★★★

  • To Leslie

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★

  • Sheryl

    ★★★

  • The Dropout

    ★★★

  • The Weekend Away

  • Nothing Lasts Forever

    ★★★★

  • jeen-yuhs: A Kanye Trilogy

    ★★★½

  • The Quiet Girl

    ★★★

  • Flux Gourmet

    ★★★

  • Pam & Tommy

    ★½

  • The Tinder Swindler

    ★½

  • We Need to Talk About Cosby

    ★★★★

  • GameStop: Rise of the Players

    ★★★

  • Navalny

    ★★★★

  • Neymar: The Perfect Chaos

  • A House Made of Splinters

    ★★★★

  • The Panola Project

    ★★★★