• Spree

    ★★

  • Devil

    ★★½

  • No Escape

    ★★★

  • The Cleansing Hour

    ★★★

  • Starman

    ★★★★

  • Spontaneous

    ★★★★

  • Underwater

    ★★★½

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★

  • Possessor

    ★★★★

  • The Haunting of Bly Manor

    ★★★★½

  • Superman/Batman: Apocalypse

    ★★½

  • The Taking of Deborah Logan

    ★★½

  • Beowulf

    ★★½

  • The Christmas Chronicles

    ★★½

  • Identity Thief

    ★★½

  • Anaconda

    ★½

  • This Is 40

    ★★½

  • The Belko Experiment

    ★★½