Sort by
  • The Little Mermaid

    ★★★★½

  • Love & Death

    ★★★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★★

  • BEEF

    ★★★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★★

  • Making of The Last of Us

  • Scream VI

    ★★★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★½

  • Mariah Carey: Merry Christmas to All!

    ★★★★★

  • M3GAN

    ★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★½

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★

  • Disenchanted

    ★★½

  • Falling for Christmas

    ★★

  • Enola Holmes 2

    ★★★★

  • Selena Gomez: My Mind & Me

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★★

  • The School for Good and Evil

    ★★★★

  • The Curse of Bridge Hollow

    ★★

  • Black Adam

    ★★

  • Lyle, Lyle, Crocodile

    ½

  • Halloween Ends

    ★★

  • The Munsters

    ★½

  • Hocus Pocus 2

    ★★★

  • Werewolf by Night

    ★★★★½

  • Smile

    ★★★★½

  • Dahmer – Monster: The Jeffrey Dahmer Story

    ★★½

  • Do Revenge

    ★★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★½

  • My Policeman

  • The Menu

    ★★★★

  • Glass Onion

    ★★★★½

  • The Woman King

    ★★★★★

  • About Fate

  • Pinocchio

  • Don't Worry Darling

    ★★½

  • The Whale

    ★½

  • Pearl

    ★★★★★

  • Bones and All

    ★★★★★

  • The Wonder

    ★★½

  • White Noise

    ★★★

  • Terrifier 2

    ★★★

  • Barbarian

    ★★★★

  • She-Hulk: Attorney at Law

    ★★½

  • Wedding Season

    ★★★

  • Purple Hearts

    ½

  • Not Okay

    ★★★½

  • Orphan: First Kill

    ★★★

  • DC League of Super-Pets

    ★★★

  • Honor Society

    ★★★

  • Nope

    ★★★★★

  • The Gray Man

    ★★★

  • Marvel Studios Assembled: The Making of Doctor Strange in the Multiverse of Madness

  • Bullet Train

    ★★

  • Persuasion

    ★★

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★½

  • Lightyear

    ★★★½

  • Ms. Marvel

    ★★★★

  • Fire Island

    ★★★

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★★

  • Elvis

    ★★½

  • Jurassic World Dominion

    ★½

  • Aftersun

    ★★★★★

  • Triangle of Sadness

    ★★★★★

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★½

  • Senior Year

    ★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★★

  • Crush

    ★★★

  • Choose or Die

    ½