RSS feed for AnthonyI

AnthonyI has logged 12 entries for films during 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
08
Judy

Judy

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
15
Rust Creek

Rust Creek

2018
×
★★½
Edit this entry  
12
Being Frank

Being Frank

2018
×
½
Read the review Edit this entry  
12
Ma

Ma

2019
×
★★★
Edit this entry  
11
It Chapter Two

It Chapter Two

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
11
It

It

2017
×
★★★
Edit this entry  
03
Angel Has Fallen

Angel Has Fallen

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
31
Midsommar

Midsommar

2019
×
Read the review Edit this entry  
28
Once Upon a Time... in Hollywood

Once Upon a Time... in Hollywood

2019
×
★½
Edit this entry  
25
Good Boys

Good Boys

2019
×
★★★½
Edit this entry  
24
The Peanut Butter Falcon

The Peanut Butter Falcon

2019
×
★★★½
Edit this entry  
14
Scary Stories to Tell in the Dark

Scary Stories to Tell in the Dark

2019
×
★★½
Edit this entry