Sort by

Anthony has logged 19 entries for films during 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
21
Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

2021
×
★★★★½
Edit this entry  
04
Child's Play

Child's Play

2019
×
★★★★
Edit this entry  
04
Captain Marvel

Captain Marvel

2019
×
★★★½
Edit this entry  
04
Spider-Man: Far From Home

Spider-Man: Far From Home

2019
×
★★★★
Edit this entry  
04
Avengers: Endgame

Avengers: Endgame

2019
×
★★★★★
Edit this entry  
04
WandaVision

WandaVision

2021
×
★★★★½
Edit this entry  
02
Final Destination 5

Final Destination 5

2011
×
★★★
Edit this entry  
02
The Final Destination

The Final Destination

2009
×
★★½
Edit this entry  
02
Final Destination 3

Final Destination 3

2006
×
★★★★½
Edit this entry  
02
Final Destination 2

Final Destination 2

2003
×
★★★★★
Edit this entry  
02
Final Destination

Final Destination

2000
×
★★★★★
Edit this entry  
02
Leatherface

Leatherface

2017
×
★★★
Edit this entry  
02
Texas Chainsaw 3D

Texas Chainsaw 3D

2013
×
★½
Edit this entry  
02
The Texas Chainsaw Massacre: The Beginning

The Texas Chainsaw Massacre: The Beginning

2006
×
★★★½
Edit this entry  
02
The Texas Chainsaw Massacre

The Texas Chainsaw Massacre

2003
×
★★★½
Edit this entry  
02
The Return of the Texas Chainsaw Massacre

The Return of the Texas Chainsaw Massacre

1995
×
★★
Edit this entry  
02
Leatherface: The Texas Chainsaw Massacre III

Leatherface: The Texas Chainsaw Massacre III

1990
×
★★½
Edit this entry  
02
The Texas Chainsaw Massacre 2

The Texas Chainsaw Massacre 2

1986
×
★★★½
Edit this entry  
02
The Texas Chain Saw Massacre

The Texas Chain Saw Massacre

1974
×
★★★★★
Edit this entry