Sort by
Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
20
King Richard

King Richard

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
23
Dune

Dune

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
08
No Time to Die

No Time to Die

2021
×
★½
Read the review Edit this entry  
04
The Many Saints of Newark

The Many Saints of Newark

2021
×
★★
Read the review Edit this entry  
16
The Happening

The Happening

2008
×
★★½
Read the review Edit this entry  
01
Tenet

Tenet

2020
×
★★
Read the review Edit this entry  
23
Mortal Kombat

Mortal Kombat

2021
×
Read the review Edit this entry  
15
O.J.: Made in America

O.J.: Made in America

2016
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
19
Zack Snyder's Justice League

Zack Snyder's Justice League

2021
×
★½
Read the review Edit this entry  
24
Non-Stop

Non-Stop

2014
×
★★½
Edit this entry  
29
Get Out

Get Out

2017
×
★★★½
Edit this entry