• The Batman

    ★★★½

  • Turning Red

    ★★★★

  • Kind Hearts

    ★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★½

  • Licorice Pizza

    ★★★★

  • Duyster

    ★★½

  • Dealer

    ★★★★

  • Dune

    ★★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★

  • The Green Knight

    ★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Titane

    ★★★★★

  • Luca

    ★★★½

  • The Misfits

    ★★½

  • F9

    ★★½

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★½

  • Wrath of Man

    ★★★★½

  • Voyagers

    ★★★½

  • Chaos Walking

    ★★

  • Nomadland

    ★★★½

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★★

  • Tenet

    ★★★★

  • 8:46

    ★★★★★

  • Channel X Cartoon Show

    ★★★

  • Mark Normand: Out To Lunch

    ★★★★

  • Have a Good Trip: Adventures in Psychedelics

    ★★★½

  • Tigertail

    ★★★

  • Tom Segura: Ball Hog

    ★★★½

  • Altered Carbon: Resleeved

    ★★★½

  • Marc Maron: End Times Fun

    ★★★

  • The Invisible Man

    ★★★★½

  • Onward

    ★★★½

  • The Call of the Wild

    ★★★

  • Road to Roma

    ★★★

  • Gretel & Hansel

    ★★★★

  • The Father

    ★★★½

  • The Last Thing He Wanted

    ★★★★

  • Shirley

    ★★★★

  • Sonic the Hedgehog

    ★★½

  • The Courier

    ★★★

  • Jumbo

    ★★★½

  • Crip Camp: A Disability Revolution

    ★★★½

  • Goldman v Silverman

    ★★★½

  • Don't F**k with Cats: Hunting an Internet Killer

    ★★★★

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★★★

  • Yummy

    ★★★

  • Michelle Wolf: Joke Show

    ★★★

  • Little Women

    ★★★★★

  • The Gentlemen

    ★★★★

  • 1917

    ★★★½

  • Queen & Slim

    ★★★★½

  • Klaus

    ★★★½

  • The Fall

    ★★★★

  • Rattlesnake

    ★★½

  • All of Us

    ★★★

  • Promise of Pisa

    ★★★½

  • The Irishman

    ★★★★½

  • Sturgill Simpson Presents Sound & Fury

    ★★★½

  • Jeff Dunham: Beside Himself

    ★★★½

  • Between Two Ferns: The Movie

    ★★★★

  • Bill Burr: Paper Tiger

    ★★★★

  • Jojo Rabbit

    ★★★★

  • Color Out of Space

    ★★★½

  • Dolemite Is My Name

    ★★★★

  • Hustlers

    ★★★½

  • About Endlessness

    ★★★½

  • Joker

    ★★★★★

  • Uncut Gems

    ★★★★

  • Marriage Story

    ★★★★

  • Blood & Flesh: The Reel Life & Ghastly Death of Al Adamson

    ★★★

  • Adoration

    ★★★★

  • Hair Love

    ★★★★