Antonio has logged 12 entries for films during May 2018.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
2001: A Space Odyssey

2001: A Space Odyssey

1968
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
31
Brawl in Cell Block 99

Brawl in Cell Block 99

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
29
The Dark Knight Rises

The Dark Knight Rises

2012
×
★★½
Read prior review Edit this entry  
29
Deadpool 2

Deadpool 2

2018
×
★★
Read prior review Edit this entry  
29
Solo: A Star Wars Story

Solo: A Star Wars Story

2018
×
★★★
Read prior review Edit this entry  
29
The Dark Knight

The Dark Knight

2008
×
★★★
Read the review Edit this entry  
26
Solo: A Star Wars Story

Solo: A Star Wars Story

2018
×
Read the review Edit this entry  
18
Deadpool 2

Deadpool 2

2018
×
Read the review Edit this entry  
16
Avengers: Infinity War

Avengers: Infinity War

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
15
Batman Begins

Batman Begins

2005
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
08
Office Space

Office Space

1999
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
04
Harry Potter and the Half-Blood Prince

Harry Potter and the Half-Blood Prince

2009
×
★★★★
Read prior review Edit this entry