RSS feed for antonyjlira

antonyjlira has logged 27 entries for films during 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
22
Toy Story 4

Toy Story 4

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
11
Dark Phoenix

Dark Phoenix

2019
×
★★
Read the review Edit this entry  
07
Rocketman

Rocketman

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
09
Pokémon Detective Pikachu

Pokémon Detective Pikachu

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
05
Long Shot

Long Shot

2019
×
★★★½
Edit this entry  
27
Avengers: Endgame

Avengers: Endgame

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
20
Us

Us

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
17
Five Feet Apart

Five Feet Apart

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
09
Captain Marvel

Captain Marvel

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
26
Greta

Greta

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
23
Happy Death Day 2U

Happy Death Day 2U

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
23
Vox Lux

Vox Lux

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
17
Alita: Battle Angel

Alita: Battle Angel

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
15
Alita: Battle Angel

Alita: Battle Angel

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
08
What Men Want

What Men Want

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
02
Velvet Buzzsaw

Velvet Buzzsaw

2019
×
★½
Read the review Edit this entry  
31
Serenity

Serenity

2019
×
★★
Read the review Edit this entry  
29
Leave No Trace

Leave No Trace

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
29
Sorry to Bother You

Sorry to Bother You

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
28
Fyre Fraud

Fyre Fraud

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
28
Fyre

Fyre

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
21
Suspiria

Suspiria

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
10
Never Goin' Back

Never Goin' Back

2018
×
★★½
Read the review Edit this entry  
07
Second Act

Second Act

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
06
If Beale Street Could Talk

If Beale Street Could Talk

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
05
Disobedience

Disobedience

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
04
Beautiful Boy

Beautiful Boy

2018
×
★½
Read the review Edit this entry