Sort by
  • Kathal

    ★★★

  • Fast X

  • Saas, Bahu Aur Flamingo

    ★★★

  • Ponniyin Selvan: Part II

    ★★★½

  • Love & Death

    ★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★

  • Kisi Ka Bhai... Kisi Ki Jaan

    ½

  • Beau Is Afraid

    ★★★★

  • Ghosted

  • BEEF

    ★★★★

  • Gaslight

  • Bholaa

    ★★

  • Chor Nikal Ke Bhaga

    ★★½

  • Air

    ★★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★

  • Mrs. Chatterjee Vs Norway

    ★★★

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★½

  • Scream VI

    ★★★½

  • Tu Jhoothi Main Makkaar

    ★★★½

  • Gulmohar

    ★★★½

  • Selfiee

    ★★★

  • Cocaine Bear

    ★★★

  • The Night Manager

    ★★★

  • Shehzada

    ★★

  • The Romantics

    ★★★★

  • Creed III

    ★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★

  • Sisu

    ★★★½

  • Pathaan

    ★★★★

  • Trial by Fire

    ★★★

  • Kuttey

    ★★½

  • Varisu

    ★★★

  • Copenhagen Cowboy

    ★★★

  • Kaleidoscope

    ★★★

  • Ved

    ★★★

  • Cirkus

  • Govinda Naam Mera

  • Salaam Venky

    ★★½

  • Blurr

    ★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★½

  • An Action Hero

    ★★★★

  • Freddy

    ★½

  • Bhediya

    ★★½

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★½

  • Qala

    ★★★★

  • Drishyam 2

    ★★★½

  • Monica, O My Darling

    ★★★★

  • Enola Holmes 2

    ★★½

  • Love Today

    ★★★★

  • Phone Bhoot

    ★★★½

  • Mili

    ★★★

  • Selena Gomez: My Mind & Me

    ★★★½

  • The Devil's Hour

    ★★★★½

  • Jaya Jaya Jaya Jaya Hey

    ★★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★½

  • Ram Setu

    ★★

  • Thank God

    ★★½

  • Code Name: Tiranga

    ★½

  • Doctor G

    ★★½

  • Rorschach

    ★★★

  • Goodbye

    ★★★½

  • Halloween Ends

    ★★

  • Plan A Plan B

    ★½

  • Kantara

    ★★★★½

  • Ponniyin Selvan: Part I

    ★★★★

  • Atithi Bhooto Bhava

    ★★★

  • Chup

    ★★★½

  • Smile

    ★★★★

  • Do Revenge

    ★½

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★★