• Bo Burnham: Inside

    ★★★★★

  • Save Ralph

  • Tulip

    ★★★★

  • Run That Shit!

    ½

  • Each Other

    ★★★

  • White Wedding

    ★★★★

  • Music

    ½

  • Revelations

    ★★★★

  • Don't Text Back

    ★★★½

  • 57 Days

    ★★★★★

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★½

  • A Galaxy Sits in the Cracks

    ★★★

  • We Want Our Money Back

    ★★★

  • Soul

    ★★★★½

  • Welcome to a White Bright Limbo

    ★★★

  • Ghost Dogs

    ★★

  • Opera

    ★★

  • Dar-Dar

    ★★★★½

  • Hunting

    ★★★★

  • Misery Loves Company

    ★★★½

  • Scopophobia

    ★★★★½

  • Succor

    ★★

  • Mountain Cat

    ★★

  • David

    ★★★★

  • Found Me

    ★★★½

  • The Game

    ★★★★★

  • 'Til Kingdom Come

    ★★★★★

  • Kings of Capitol Hill

    ★★★★½

  • Ringolevio

    ★★★

  • The Motorist

    ★★★½

  • Bill & Ted Face the Music

    ★★★½

  • #Gayboy2020

    ★★

  • Growing Up Milwaukee

    ★★★½

  • You Wouldn’t Understand

    ★★★½

  • The Gift

    ★★★

  • Tiny Tim: King for a Day

    ★★★★

  • Cicada

    ★★★★

  • Small Town Wisconsin

    ★★★★½

  • O Black Hole!

    ★★★★

  • Souvenir, souvenir

    ★★★

  • She Dies Tomorrow

    ★½

  • KKUM

    ★★★★

  • Hamilton

    ★★★½

  • A Better You

    ★★

  • Lapsis

    ★★★★½

  • Eric Andre: Legalize Everything

    ★★★★½

  • Akashinga: The Brave Ones

    ★★★½

  • Wally Wenda

    ★★★★½

  • Tapes

    ★★★½

  • Space Clouds

    ★★★★

  • A Portrait of Frances, Enclosed

    ★★★½

  • Your Monster

    ★★★★

  • I Love Your Guts

    ★★★★

  • Beyond Noh

    ★★★★★

  • Little Miss Fate

    ★★★½

  • Toto

    ★★★★½

  • Tiger and Ox

    ★★★

  • The Last Starship

    ★★★

  • The Voice in Your Head

    ★★★★

  • I've Been Afraid

    ★★

  • The Last Ferry from Grass Island

    ★★★½

  • Kapaemahu

    ★★★★★

  • My Brother's Keeper

    ★½

  • Marcy Learns Something New

    ★★★★

  • Coup d’etat Math

    ★★★★★

  • Single

    ★★★★½

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

    ★★★★★

  • Shiva Baby

    ★★★★★

  • Finding Yingying

    ★★★★

  • La Gloria

    ★★★½

  • Zoe and Hanh

    ★★

  • Healing Me