paul has logged 28 entries for films during March 2017.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Bigger Than Life

Bigger Than Life

1956
×
★★★
Edit this entry  
29
Good Morning

Good Morning

1959
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
28
xXx: State of the Union

xXx: State of the Union

2005
×
★½
Edit this entry  
28
Written on the Wind

Written on the Wind

1956
×
★★★
Edit this entry  
27
Peeping Tom

Peeping Tom

1960
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
26
Hardly Working

Hardly Working

1981
×
★★★½
Edit this entry  
26
Workers Leaving the Lumière Factory

Workers Leaving the Lumière Factory

1895
×
Edit this entry  
26
The Arrival of a Train at La Ciotat

The Arrival of a Train at La Ciotat

1896
×
Read prior review Edit this entry  
25
Life

Life

2017
×
★★½
Edit this entry  
23
Dave Chappelle: The Age of Spin

Dave Chappelle: The Age of Spin

2017
×
Read the review Edit this entry  
22
The Last Witch Hunter

The Last Witch Hunter

2015
×
Edit this entry  
22
The Belko Experiment

The Belko Experiment

2016
×
Edit this entry  
21
Deepwater Horizon

Deepwater Horizon

2016
×
★★
Edit this entry  
20
The Dreamed Path

The Dreamed Path

2016
×
Edit this entry  
20
Happiness University

Happiness University

2016
×
★★½
Edit this entry  
19
The Three Musketeers

The Three Musketeers

2011
×
★★★★
Edit this entry  
18
Silent Trigger

Silent Trigger

1996
×
★★★
Read the review Edit this entry  
13
The Last Family

The Last Family

2016
×
★½
Read the review Edit this entry  
13
The Summer Is Gone

The Summer Is Gone

2016
×
★★
Read the review Edit this entry  
11
Ocean Waves

Ocean Waves

1993
×
★★½
Read the review Edit this entry  
10
Kong: Skull Island

Kong: Skull Island

2017
×
½
Read the review Edit this entry  
09
Ali: Fear Eats the Soul

Ali: Fear Eats the Soul

1974
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
07
All That Heaven Allows

All That Heaven Allows

1955
×
★★½
Edit this entry  
04
Get Out

Get Out

2017
×
★★★
Edit this entry  
03
The Salesman

The Salesman

2016
×
★★½
Edit this entry  
02
Imitation of Life

Imitation of Life

1959
×
★★½
Edit this entry  
02
13th

13th

2016
×
★★½
Read the review Edit this entry  
01
xXx: Return of Xander Cage

xXx: Return of Xander Cage

2017
×
★★
Edit this entry