Sort by

paul has logged 19 entries for films during June 2018.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
28
Wake in Fright

Wake in Fright

1971
×
★★★½
Edit this entry  
27
American Animals

American Animals

2018
×
★★½
Edit this entry  
24
Jurassic World: Fallen Kingdom

Jurassic World: Fallen Kingdom

2018
×
½
Read the review Edit this entry  
23
Beirut

Beirut

2018
×
★★½
Edit this entry  
23
Time to Die

Time to Die

1966
×
★★★★
Edit this entry  
22
24 Frames

24 Frames

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
22
24 Frames

24 Frames

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
21
Tag

Tag

2018
×
Edit this entry  
21
Bisbee '17

Bisbee '17

2018
×
★★½
Edit this entry  
20
First Reformed

First Reformed

2017
×
½
Edit this entry  
16
Bao

Bao

2018
×
½
Read the review Edit this entry  
16
Incredibles 2

Incredibles 2

2018
×
★★½
Read the review Edit this entry  
15
Distant Constellation

Distant Constellation

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
12
The Pain of Others

The Pain of Others

2018
×
★★½
Edit this entry  
08
Relaxer

Relaxer

2018
×
★½
Read the review Edit this entry  
06
The Commuter

The Commuter

2018
×
★★½
Read the review Edit this entry  
05
Signs

Signs

2002
×
★★★★
Edit this entry  
04
School in the Crosshairs

School in the Crosshairs

1981
×
★★½
Edit this entry  
02
The Storm Within

The Storm Within

1948
×
★★★
Edit this entry