• Black Christmas

    ★½

  • Palm Springs

    ★★★

  • The Rental

    ★★★

  • Deadpool 2

    ★★★

  • Deadpool

    ★★★

  • On the Rocks

    ★★★½

  • Possessor

    ★★★½

  • Countdown

  • Happiness

    ★★★½

  • House at the End of the Street

    ★½

  • Escape Room

    ★★★½

  • Polaroid

    ★½

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★★

  • Sinister 2

    ★★

  • Midway

    ★★★

  • Guns Akimbo

  • Bad Teacher

    ★★½

  • Mayhem

    ★★★